طراحی سایت - سئو - پشتیبانی سایت

سلام، این جا وب دیزاین است، گروهی که برای شما وب سایت طراحی میکند. شما میتوانید برای تصمیم گیری بهتر از دکمه های زیر استفاده کنید و یا با شماره تماس 09128550058 (وحید وکیلی) جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید، در تلگرام نیز با شماره تماس 09383139121 پاسخگوی شما هستیم.
مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت ما

پرداخت هزینه طراحی سایت لیست قیمت سایت ها به همراه امکانات و نمونه سایت ها سفارش طراحی سایت

امکانات طراحی سایت پزشکی

ویژگی های لازم در طراحی سایت پزشکی

در طراحی سایت پزشکی و یا طراحی سایت زیبایی یک سری امکانات و ویژگی های بایستی رعایت شود که در این مقاله به بررسی آن می‌پردازیم.

قبل از هر چیز یک بیوگرافی از دوران تحصیل و دانشگاه هایی که دکتر در آن تحصیل کرده است و یک رزومه کامل و قوی از دکتر و تخصص های او بایستی آماده شود و در صفحه اصلی وب سایت به همراه تصویر دکتر قرار گیرد. مورد بعدی تخصص های دکتر است که بایستی به صورت یک لیست به همراه توضیحات در مورد هرکدام در صفحه مربوطه قرار گیرد. گالری تصویر هم میتواند از مواردی باشد که لازم است در سایت قرار گیرد، تصاویر هم میتوانند از اتاق عمل و یا غیره باشند.
مهمترین قسمت در طراحی سایت پزشکی بخش ویزیت آنلاین است که مشتری بتواند به صورت آنلاین وقت بگیرد. بخش سوال از دکتر هم میتواند در وب سایت وجود داشته باشد و کاربران سوالات خود را از دکتر بپرسند و سپس دکتر به آن ها پاسخ دهد.
آدرس مطب دکتر و شماره تماس مطب هم لازم است در بخش تماس با ما سایت قرار گیرد. بهتر است در طراحی سایت پزشکی و یا طراحی سایت انستیتو زیبایی یک صفحه را اختصاص دهیم به پاسخ سوالات رایجی که اکثر کاربران از پزشک دارند. لیست همکاران را هم میشود در یک ماژول یا صفحه آورد.بهتر است برای طراحی سایت پزشکی از دو زبان فارسی و انگلیسی استفاده شود تا کاربران خارج از کشور هم بتوانند از وب سایت بهره بیشتری ببرند.
گروه طراحی سایت وب دیزاین در طراحی سایت پزشکی و طراحی سایت انستیتو زیبایی خود ویژگی های بالا را به صورت بهینه شده و امنیت بالا با گرافیکی زیبا و پشتیبانی یک ساله در اختیار مشتریان عزیز قرار میدهد که شما عزیزان میتوانید نمونه سایت طراحی شده را در بخش نمونه کار طراحی سایت مشاهده کنید و برای استعلام قیمت سایت به صفحه هزینه طراحی سایت مراجعه کنید.

نمونه طراحی وب سایت پزشکی

 • http://www.cosmeticsurgery.ir
 • http://www.drjabbari.com
 • http://www.doctormaleki.com
 • http://drmahmadi.com
 • http://drhekmataara.ir
 • http://www.drbarzanji.com
 • http://www.rahimi-clinic.com
 • http://www.iranpedrheumato.com

پرینتایمیل

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

برای مشاوره رایگان در زمینه طراحی سایت در تلگرام با ما در ارتباط باشید

شماره تلگرام : 09383139121

https://telegram.me/w3bdesign

هزینه طراحی سایت

 1. نام و نام خانوادگی(*)
  ورودی نامعتبر
 2. ایمیل
  ورودی نامعتبر
 3. شماره تماس(*)
  ورودی نامعتبر
 4. وب سایت نمونه
  ورودی نامعتبر
 5. امکانات مورد نظر و توضیحات
  ورودی نامعتبر
 6. کد امنیتی
  کد امنیتی
  ورودی نامعتبر
 7.