طراحی سایت - سئو - پشتیبانی سایت

سلام، این جا وب دیزاین است، گروهی که برای شما وب سایت طراحی میکند. شما میتوانید برای تصمیم گیری بهتر از دکمه های زیر استفاده کنید و یا با شماره تماس 09128550058 (وحید وکیلی) جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید، در تلگرام نیز با شماره تماس 09383139121 پاسخگوی شما هستیم.
مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت ما

پرداخت هزینه طراحی سایت لیست قیمت سایت ها به همراه امکانات و نمونه سایت ها سفارش طراحی سایت

رونمایی از لوگوی جدید وب دیزاین

در این روز های پر از تحول در وب دیزاین که قالب وب سایت را تغییر داده ایم چشمان به لوگوی سایت هم افتاد و دیدم بد نیست یک لوگوی جدید برای سایت طراحی کنیم. لوگو یکی از ملزومات اصلی در طراحی سایت می باشد لذا کار طراحی لوگو را تقریبا از 40 روز پیش شروع کردم و روی یک پرتقال کار کردم, طرح های زیادی را با رنگ بندی های مختلف آماده کردم اما هیچ یک از آن ها دل نشین نبود و یا لیاقت وب دیزاین را نداشتند تا اینکه در یک حرکت خارق العاده :) به لوگوی زیر رسیدم که واقعا برای من دوس داشتنیست.

w3bdesign new logo

خالی از لطف نبود که شعاری که همیشه در ذهن من بوده است را همراه این لوگو داشته باشم. << برای پیشرفت, باید پیشرفت>> برای اینکه معادل انگلیسی آن را کنار لوگو داشته باشم از برادر یکی از دوستانم که استاد زبان انگلیسی بود کمک گرفتم.
برای رنگبندی هم از  رنگ سبز  که نشانگر امید و رشد است و باعث احساس ثبات و امنیت در مغز میشود (چیزی که هدف ما برای مشتری هایمان است) و تنها رنگی است در میان رنگ ها که چشم برای دیدن آن  نیازی به تنظیم شبکیه ندارد و یک برگ به نشانه حیات و از رنگ خاکستری به نشانه پیشرفت و تکنولوژی در لوگو بهره برده ایم. کلمه W3B هم با کمی تامل در مرکز لوگو قابل مشاهده است.
شما  کاربران عزیز میتوانید نظرات و انتقادات خود را در قسمت نظرات همین مطلب درج کنید.
موفق وپیروز باشید, وحید وکیلی

پرینتایمیل

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

برای مشاوره رایگان در زمینه طراحی سایت در تلگرام با ما در ارتباط باشید

شماره تلگرام : 09383139121

https://telegram.me/w3bdesign

استعلام هزینه طراحی سایت

 1. نام و نام خانوادگی(*)
  ورودی نامعتبر
 2. ایمیل
  ورودی نامعتبر
 3. شماره تماس(*)
  ورودی نامعتبر
 4. وب سایت نمونه
  ورودی نامعتبر
 5. امکانات مورد نظر و توضیحات
  ورودی نامعتبر
 6. کد امنیتی
  کد امنیتی
  ورودی نامعتبر
 7.