طراحی سایت - سئو - پشتیبانی سایت

سلام، وقتتان پر برکت ، به وب دیزاین خوش آمدید.

خدماتی که ما در این وب سایت ارائه میدهیم شامل طراحی سایت ، هاستینگ و دامنه ، بهینه سازی وب سایت و پشتیبانی وب سایت میباشد. بدون شک وب دیزاین خدمات خود را با بهترین کیفیت به شما ارائه خواهد کرد. کیفیت مارا از مشتریانمان سوال کنید.

شماره تماس 3231 4526 086  و  0058 855 0912  (وحید وکیلی)  | شماره تلگرام 9121 313 0938


مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت ما

پرداخت هزینه طراحی سایت لیست قیمت سایت ها به همراه امکانات و نمونه سایت ها سفارش طراحی سایت

امکانات طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت آموزشی و آموزشگاه

اگر شما هم جز افرادی هستید که در حرفه یا شغلی دارای تخصص بوده و قصد با طراحی سایت آموزشی به آموزش آن در محیط اینترنت بپردازید و یا مدیر یک آموزشگاه غیرانتفاعی هستید توصیه میکنیم این مقاله را بخوانید.

مثلا شما میخواهید یک نرم افزار را در محیط اینترنت آموزش دهید, طراحی سایت آموزشی بایستی دارای یک سری امکانات باشد تا بوسیله آن شما بتوانید با خیالی آسوده برای کارابران به آموزش بپردازید. به طور مثال میخواهید یک سری از آموزش ها فقط برای اعضایی قابل مشاهده باشد که اکانت های ویژه را از شما خریداری کرده اند. اکانت های ویژه را خودتان میتوانید به صورت یک ماهه دو ماهه و غیره ایجاد کنید و برای هر کدام قیمت خاصی تعیین کنید. همچنین این وب سایت باید دارای یک خبرنامه ی خوب و قابل قبول باشد تا بتوانید به طور مداوم با کاربران سایت در تماس باشید. سیستم پرسش و پاسخ هم می تواند برای ایجاد بحث و تبادل نظر با کاربران مورد استفاده قرار گیرد. اگر کارشما خیلی جدی باشد می توانید از سیستم آزمون آنلاین هم کنار طراحی سایت آموزشگاهی خود بهره ببرید و به طور آنلاین بتوانید از کاربران خود امتحان بگیرید.

نکته مهمتر این که در طراحی وب سایت شما از سیستم مدیریت آموزش فارسی (LMS) نیز استفاده خواهد شد. که این سیستم برای هوشمند سازی مدارس, سیستم اعلام نمرات و مدیریت آموزشگاه های زبان و غیره با ده ها قابلیت از جملع حضور و غیاب آنلاین, جمع آوری تکالیف و اعلام نمرات آنلاین به شدت توصیه می شود.


از همه این ها که بگذریم طراحی سایت آموزشی باید قابلیت پخش فیلم و فلش هم دارا باشد. فرم تماس و دریافت نظرات و انتقادات کاربران سایت از دیگر نیاز های یک سایت آموزشی است.
گرافیک سایت هم بایستی باید طوری باشد که چشم را خسته نکند چرا که کاربر ممکن است مدت زمان زیادی را در وب سایت شما جهت خواند مطالب آموزشی صرف کند.
گروه طراحی سایت وب دیزاین در طراحی سایت آموزشی خود کلیه امکانات بالا را که تنها گوشه ای از امکانات یک وب سایت آموزشی است رعایت میکند. لذا برای استعلام قیمت طراحی سایت فرم هزینه طراحی سایت را پرکنید  و یا سفارش طراحی سایت دهید.

نمونه کار طراحی سایت مارا مشاهده کنید.

 

پرینتایمیل

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

برای مشاوره رایگان در زمینه طراحی سایت در تلگرام با ما در ارتباط باشید

شماره تلگرام : 09383139121

https://telegram.me/w3bdesign

استعلام هزینه طراحی سایت

 1. نام و نام خانوادگی(*)
  ورودی نامعتبر
 2. ایمیل
  ورودی نامعتبر
 3. شماره تماس(*)
  ورودی نامعتبر
 4. وب سایت نمونه
  ورودی نامعتبر
 5. امکانات مورد نظر و توضیحات
  ورودی نامعتبر
 6. کد امنیتی
  کد امنیتی
  ورودی نامعتبر
 7.