طراحی سایت - سئو - پشتیبانی سایت

سلام، این جا وب دیزاین است، گروهی که برای شما وب سایت طراحی میکند. شما میتوانید برای تصمیم گیری بهتر از دکمه های زیر استفاده کنید و یا با شماره تماس 09128550058 (وحید وکیلی) جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید، در تلگرام نیز با شماره تماس 09383139121 پاسخگوی شما هستیم.
مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت ما

پرداخت هزینه طراحی سایت لیست قیمت سایت ها به همراه امکانات و نمونه سایت ها سفارش طراحی سایت

امکانات طراحی سایت بازرگانی , ترخیص کالا

طراحی سایت بازرگانی

طراحی سایت شرکت بازرگانی | طراحی سایت شرکت ترخیص کالا

شرکت های بازرگانی از آن جا که در زمینه صادرات و وارادت فعال هستند لازم است یک وب سایت قوی و کارآمد داشته باشند تا توسط آن تجارت خود را به جهانیان عرضه کنند.
قبلا هم در مطالب مختلف عرض کرده ایم که وب سایت هر شرکت یا شخص نماینده ی او در در دنیای اینترنت است

 

که با توجه به فعالیت ها و خدمات مختلف وب سایت بایستی امکاناتی مختص آن و گرافیکی مرتبط با نوع فعالیت سایت باشد. در این مقاله قصد داریم در مورد امکانات طراحی سایت بازرگانی با شما صحبت کنیم.
اولین مورد در طراحی وب سایت بازرگانی حداقل دو زبانه بودن سایت به زبان فارسی و انگلیسی است. چون شما در خارج از ایران هم فعالیت می کنید لذا زبان انگلیسی هم لازمه وب سایت شماست و مطالب شما بایستی به زبان انگلیسی در سایت موجود باشد.حالا میخواهیم وب سایت شما را از دید یک کاربر ببینیم. به طور مثال شما تاجر فرش هستید و به کشور های مختلف فرش صادر می کنید. یک تاجر اروپایی دیگر که از کیفیت فرش های ایرانی با خبر است میخواهد از ایران به کشورش فرش وارد کند. وی اولین کاری که میکند فرش ایرانی (Iranian carpet) را در گوگل سرچ میکند بنابراین وب سایت شما بایستی نسخه انگلیسی داشته باشد تا بتواند اورا جذب کند. وب سایت شما بایستی دارای اطلاعات کاملی از جمله توضیحات کامل در مورد تاریخچه فعالیت شرکت, اطلاعات تماس کامل, و توضیحات و تصویر در مورد کالاهای شرکت به دو ربان فارسی و انگلیسی باشد. صفحه مربوط به اخبار نیز بایستی در طراحی سایت بازرگانی لحاظ شود. قرار دادن گالری تصاویر از شرکت هم به زیبا کردن وب سایت کمک میکند و هم باعث می شود کاربر به شما اعتماد بیشتری کند. لیست مشتریان و نظرات آن ها نیز بهتر است در سایت قرار گیرد تا کاربر بداند با یک شرکت معتبر قرار است همکاری کند. فرم سفارش را در سایت فراموش نکنید چون بسیاری از کاربران پر کردن فرم تماس را به تماس گرفتن ترجیح میدهند.

و اما شما, اگر میخواهید برای شرکت بازرگانی و یا شرکت ترخیص کالای خود یک وب سایت کارآمد و بهینه شده با قیمت فوق العاده مناسب طراحی کنید که از طریق آن بتوانید مشتریان بیشتری جذب کنید میتوانید ابتدا نمونه کارهای طراحی شده توسط وب دیزاین را مشاهده کرده و برای استعلام قیمت طراحی سایت, فرم سفارش طراحی سایت را پرکنید. طراحی سایت شرکت بازرگانی و طراحی سایت ترخیص کالا تخصص ماست.

موفق باشید

 

نمونه طراحی سایت های بازگانی

پرینتایمیل

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

برای مشاوره رایگان در زمینه طراحی سایت در تلگرام با ما در ارتباط باشید

شماره تلگرام : 09383139121

https://telegram.me/w3bdesign

استعلام هزینه طراحی سایت

 1. نام و نام خانوادگی(*)
  ورودی نامعتبر
 2. ایمیل
  ورودی نامعتبر
 3. شماره تماس(*)
  ورودی نامعتبر
 4. وب سایت نمونه
  ورودی نامعتبر
 5. امکانات مورد نظر و توضیحات
  ورودی نامعتبر
 6. کد امنیتی
  کد امنیتی
  ورودی نامعتبر
 7.