طراحی سایت - سئو - پشتیبانی سایت

سایت ساز حرفه ای

سایت ساز حرفه ای

سایت ساز حرفه ای

همین الآن که در حال نوشتن این مقاله هستم سایت ساز های مختلفی در سایت های مختلف با قیمت های بسیار بالا بفروش میرسند که کار شما را راحت کرده اند. اما لازم است بدانید گروه ما با قیمت خیلی کمتر از آن ها برای شما با هاست و دامنه رایگان سایت طراحی میکند.
در این مقاله سعی دارم سایت ساز های رایگانی را به شما معرفی کنم که حتی از سایت ساز های پولی هم بهتر کار میکنند.

وردپرس, دروپال, دیتالایف پی اچ پی نیوک و صد ها سایت ساز رایگان وجود دارد که در ایران هم سایت هایی هستند که به آموزش و پشتیبانی آن ها میپردازند. به طور مثال برای وردپرس که بیشتر طراحان سایت (بجز من) با آن کار میکنند میلیون ها افزونه وجود دارد که به شما برای بوجود آوردن بعضی امکانات کمک میکند.
این نکته هم فراموش نشود که شما فکر کنید با داشتن یک سایت ساز دیگر نیازی به برنامه نویسی نیست و شما به سراغ یاد گرفتن HTML و CSS , PHP نروید. خیر, چون برای تغییر در قالب, تغییر در بلوک ها و ماژول ها , کامپوننت ها بایستی برنامه نویسی بلد باشید.

اگر شما فقط یک سایت میخواهید و نمیخواهید زمان زیادی را صرف آموزش کنید میتوانید با کمترین هزینه طراحی سایت خود را به ما بسپارید. برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت طراحی سایت با شماره تماس 09128550058 تماس بگیرید.

موفق و پیروز

چاپ ایمیل

برای مشاوره رایگان در زمینه طراحی سایت در تلگرام با ما در ارتباط باشید

شماره تلگرام : 09383139121

https://telegram.me/w3bdesign

شرکت طراحی سایت وب دیزاین  شرکت طراحی سایت وب دیزاین

ارتباط با ما

08645263231 و 09128550058