طراحی سایت - سئو - پشتیبانی سایت

سلام، این جا وب دیزاین است، گروهی که برای شما وب سایت طراحی میکند. شما میتوانید برای تصمیم گیری بهتر از دکمه های زیر استفاده کنید و یا با شماره تماس 09128550058 (وحید وکیلی) جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید، در تلگرام نیز با شماره تماس 09383139121 پاسخگوی شما هستیم.
مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت ما

پرداخت هزینه طراحی سایت لیست قیمت سایت ها به همراه امکانات و نمونه سایت ها سفارش طراحی سایت

ثبت دامین رایگان

ثبت دامین رایگان

سایت های زیادی هستند که امکان ثبت دامین رایگان را به شما میدهند اما بایستی توجه کنید این رایگان بودن به درد شما خواهد خورد یا نه؟


یک سری از سایت ها دامنه ای که به صورت رایگان به شما میدهند ساب دومینی از دامنه خودشان است مانند سایت www.20r.ir که دامنه ای که به شما میدهد به این شکل خواهد بود. به طور مثال w3bdesign.ir20.ir یعنی آدرس سایت خودش همچنان با شما همراه خواهد بود. این دامنه رایگان فقط بدرد این میخورد که برای وبلاگتان را به یک آدرس دیگر هم Forward کنید.
اما دامنه رایگان دیگری بود که قبلا از آن استفاده کردم و راضی بودم.
دامنه دات تی کی به آدرس اینترنتی http://www.dot.tk که دسترسی به آن در حال حاضر با استفاده ای آی پی غیر ایرانی امکان پذیر است. این سایت به شما دامنه با پسوند tk. میدهد به طور مثال www.w3bdesign.tk
اعتبار دامنه تا یک سال رایگان است و بعد از یک سال مبلغ آن از شما دریافت خواهد شد. دامنه tk. قابلیت فوروارد شدن و یا استفاده از DNS و ادد کردن روی هاست را داراست که مهمترین ویژگی این دامنه میباشد.

اما اگر به دنبال ثبت دامین رایگان ir , com , net و ... میگردید باید بگویم که چنین چیزی حداقل من ندیده ام شاید هم باشد مگر  اینکه هزینه دامنه را به یک صورت دیگر از شما دریافت کنند. به طور مثال با خرید هاست، دامنه رایگان بگیرید و یا مثل گروه ما که فقط در صورت ثبت سفارش طراحی وب سایت به مشتری دامنه رایگان ارائه میدهد.

موفق و پیروز باشید

پرینتایمیل

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

برای مشاوره رایگان در زمینه طراحی سایت در تلگرام با ما در ارتباط باشید

شماره تلگرام : 09383139121

https://telegram.me/w3bdesign

استعلام هزینه طراحی سایت

 1. نام و نام خانوادگی(*)
  ورودی نامعتبر
 2. ایمیل
  ورودی نامعتبر
 3. شماره تماس(*)
  ورودی نامعتبر
 4. وب سایت نمونه
  ورودی نامعتبر
 5. امکانات مورد نظر و توضیحات
  ورودی نامعتبر
 6. کد امنیتی
  کد امنیتی
  ورودی نامعتبر
 7.