طراحی سایت - سئو - پشتیبانی سایت

سلام، این جا وب دیزاین است، گروهی که برای شما وب سایت طراحی میکند. شما میتوانید برای تصمیم گیری بهتر از دکمه های زیر استفاده کنید و یا با شماره تماس 09128550058 (وحید وکیلی) جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید، در تلگرام نیز با شماره تماس 09383139121 پاسخگوی شما هستیم.
مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت ما

پرداخت هزینه طراحی سایت لیست قیمت سایت ها به همراه امکانات و نمونه سایت ها سفارش طراحی سایت

طراحی اختصاصی سایت

طراحی اختصاصی سایت

در دنیای امروزی سایت ها معرف عملکرد و رزومه شما در  سطح اینترنت هستند. پس یک سایت با گرافیک زیبا و مرتبط با نوع فعالیت سایت، چیدمان اصولی مطالب و ده ها فاکتور دیگر به شما کمک خواهد کرد مشتریان بیشتری جذب نمایید.

ما به عنوان طراح سایت امکانات و ویژگی های تعیین شده ای برای انواع سایت ها داریم که در زیر لیستی از آن ها را آورده ایم.

اما گاها پیش آمده است که مشتری با توجه به نوع فعالیت خود نیاز  به طراحی اختصاصی سایت دارد و امکانات متفاوتی در طراحی سایت خود میخواهد. مثلا میبایست یک سری امکانات از طریق وب سایت به کاربران، مشتریان، کارکنان، و یا نمایندگی ها و همکاران خود ارائه دهد که لازم است این ویژگی ها که قبلا به صورت سنتی و حضوری ارائه میشده است در ابتدا توسط کارشناس تحلیل وب دیزاین تحلیل شده و فرایند برنامه نویسی آن توسط برنامه نویسان انجام شود.
مثالی که در بالا زده شد در مورد امکانات وب سایت بود. پیش آمده است که مشتری امکانات خاصی در وب سایت خود ندارد اما نیاز به یک گرافیک اختصاصی دارد. گرافیکی که فقط مختص آن سایت باشد و از جایی کپی برداری نشده باشد. قالب های وب سایت ها اغلب دو دسته اند. قالب های آماده که بیشتر توسط شرکت های بزرگ مانند themeforest، templatemonster، gavick، rockettheme و سایر شرکت ها طراحی و بهینه میشوند و قالب هایی که توسط طراحی سایت طراحی میشوند. اغلب قالب های آماده داری امکانات فراوانی در کنترل پنل سایت یرای مدیر سایت دارند چون برای انواع سایت ها مورد استفاده قرار میگیرند، امکاناتی مانند تغییر رنگ، تغییر فونت، افزودن یا کاستن بلوک ها و غیره
اما قالب هایی که توسط طراح سایت طراحی میشوند چون مختص یک سایت بوده و فقط به یک نفر فروخته میشود شاید ظاهر زیبا و فوق العاده ای داشته باشد اما امکاناتی مانند امکانات قالب های شرکتی ندارند.
وب دیزاین بیشتر برای سایت های معمولی از قالب های آماده شرکتی به صورت اصلی و بهینه شده استفاده میکند.
اگر شما هم به یک وب سایت اصولی، بهینه با گرافیک زیبا نیاز دارید صفحات زیر را حتما ببینید.

پرینتایمیل

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

برای مشاوره رایگان در زمینه طراحی سایت در تلگرام با ما در ارتباط باشید

شماره تلگرام : 09383139121

https://telegram.me/w3bdesign

استعلام هزینه طراحی سایت

 1. نام و نام خانوادگی(*)
  ورودی نامعتبر
 2. ایمیل
  ورودی نامعتبر
 3. شماره تماس(*)
  ورودی نامعتبر
 4. وب سایت نمونه
  ورودی نامعتبر
 5. امکانات مورد نظر و توضیحات
  ورودی نامعتبر
 6. کد امنیتی
  کد امنیتی
  ورودی نامعتبر
 7.