تلفن تماس : 3231 4526 086 و 0058 855 0912

طراحی سایت

درباره ما

معرفی گروهوحید وکیلی
گروه وب دیزاین از سال 1390 با نام های مشاور وب، مانورک، ققنوس وب و "وب دیزاین" در محیط اینترنت مشغول به فعالیت و طراحی سایت بوده است.

دفتر گروه
دفتر گروه : استان مرکزی ، شهر زاویه ، خیابان امام ، بالاتر از مسجد جامع ، باران رایانه
طراحان سایت: وحید وکیلی - مهدی بیات
تلفن تماس: 3231 4526 086

خدماتی که وب دیزاین به مشتریان ارائه می‌کند
از آن جا که اعضای گروه تحصیلات خود را از همان دوره‌ی دبیرستان تا کارشناسی در رشته کامپیوتر تحصیل کرده اند لذا با اکثر برنامه های کامپیوتری آشنایی داشته و قادر به انجام اکثر کارهای کامپیوتری هستند. اما تمرکز اصلی گروه در مبحث وب بوده و طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت و تامین امنیت وب سایت از جمله خدمات تخصصی گروه می‌باشد. سیستم های دوربین مدار بسته، شبکه های کامپیوتری از دیگر خدمات گروه می باشد.

مشتریان ما چه کسانی بوده‌اند
مشتریان یک طراح سایت تقریبا از همه نوع اقشار جامعه اند. از یک پزشک گرفته تا یک شرکت تولیدی!
افراد متخصص به خوبی می‌دانند که در این دوره و زمانه نباید اینترنت و مشتریان بالقوه ای که از این طریق به دنبال خدمات آن ها هستند را از دست دهند. از این مساله که اینترنت وارد زندگی مردم شده و اولین رسانه و در دسترس ترین رسانه‌ای که برای بدست آوردن اطلاع در مورد مساله‌ای یا فهمیدن قیمت یک کالا جستجو در اینترنت میباشد نباید گذشت.
از آخرین مشتریان ما می‌توان به شهرداری شهر زاویه ، وب سایت خانم آتنا محمدی، شرکت یاران محافظ سپهر، نشریه صبح ساوه و غیره که در قسمت نمونه کارها قابل مشاهده است می‌توان اشاره کرد.
خدار را شاکریم که مشتریان ما از خدمات ما راضی بوده و به همین مناسبت تقدیرنامه هایی برای ما ارسال نموده‌اند.
تقدیرنامه جهت طراحی سایت شهرداری زاویه

 

تقدیرنامه جهت طراحی وب سایت شخصی خانم محمدی

محصولات ما چه مزایایی نسبت به رقبا دارد؟
طراحی ریسپانسیو (واکنش گرا)
با افزایش گجت ها و وبگردی بسیاری از افراد با استفاده از موبایل ها و تبلت ها وب سایت شما بایستی از این قابلیت برخوردار باشد که در صفحات نمایش مختلف دچار اختلال و بهم ریختگی نشود، این یکی از مزیت ما نسبت به رقبایمان بود.
دومین مزیت مربوط می‌شود به بخش پشتیبانی سایت، معمولا اگر از افرادی که وب سایت دارد در مورد پشتیبانشان سوال بفرمایید قطعا دل خوشی از آن ندارند بعضی از آن ها هم میگویند که تا پول طراح وب سایت را پرداخت کرده اند دیگر طراح سایت پاسخ آن ها را نداده است اما در گروه وب دیزاین این چنین نیست، وقتی کار طراحی سایت شما تمام شود و شما بخواهید مدیریت سایت را برعهده بگیرید ممکن است با مشکلاتی مواجه شوید و یک پشتیبان خوب لازم دارید تا به سوالات شما پاسخ دهد. اعضای گروه پاسخگوی شما خواهد بود این مساله را میتوانید از مشتریان ما جویا شوید.
سومین مساله نوع  پرداخت می‌باشد، بیشتر طراحان وب کل مبلغ طراحی را در ابتدای شروع کار میگیرند اما در وب دیزاین به صورت مرحله ای و با پیشرفت پروژه مشتری هزینه را پرداخت می‌کند.

حال انتخاب با شماست ;)


موفق باشید، وحید وکیلی

چاپ ایمیل

برای سفارش طراحی سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 

مشاوره رایگان : 09383139121

https://telegram.me/w3bdesign

شرکت طراحی سایت وب دیزاین  شرکت طراحی سایت وب دیزاین

ارتباط با ما

08645263231 و 09128550058