تلفن تماس : 3231 4526 086 و 0058 855 0912

طراحی سایت

رونمایی از لوگوی جدید وب دیزاین

در این روز های پر از تحول در وب دیزاین که قالب وب سایت را تغییر داده ایم چشمان به لوگوی سایت هم افتاد و دیدم بد نیست یک لوگوی جدید برای سایت طراحی کنیم. لوگو یکی از ملزومات اصلی در طراحی سایت می باشد لذا کار طراحی لوگو را تقریبا از 40 روز پیش شروع کردم و روی یک پرتقال کار کردم, طرح های زیادی را با رنگ بندی های مختلف آماده کردم اما هیچ یک از آن ها دل نشین نبود و یا لیاقت وب دیزاین را نداشتند تا اینکه در یک حرکت خارق العاده :) به لوگوی زیر رسیدم که واقعا برای من دوس داشتنیست.

w3bdesign new logo

خالی از لطف نبود که شعاری که همیشه در ذهن من بوده است را همراه این لوگو داشته باشم. << برای پیشرفت, باید پیشرفت>> برای اینکه معادل انگلیسی آن را کنار لوگو داشته باشم از برادر یکی از دوستانم که استاد زبان انگلیسی بود کمک گرفتم.
برای رنگبندی هم از  رنگ سبز  که نشانگر امید و رشد است و باعث احساس ثبات و امنیت در مغز میشود (چیزی که هدف ما برای مشتری هایمان است) و تنها رنگی است در میان رنگ ها که چشم برای دیدن آن  نیازی به تنظیم شبکیه ندارد و یک برگ به نشانه حیات و از رنگ خاکستری به نشانه پیشرفت و تکنولوژی در لوگو بهره برده ایم. کلمه W3B هم با کمی تامل در مرکز لوگو قابل مشاهده است.
شما  کاربران عزیز میتوانید نظرات و انتقادات خود را در قسمت نظرات همین مطلب درج کنید.
موفق وپیروز باشید, وحید وکیلی

چاپ ایمیل

کارشناسان ما در تلگرام به شما مشاوره رایگان میدهند. 

شماره تلگرام : 09383139121

https://telegram.me/w3bdesign

شرکت طراحی سایت وب دیزاین  شرکت طراحی سایت وب دیزاین

ارتباط با ما

08645263231 و 09128550058