تلفن تماس : 3231 4526 086 و 0058 855 0912

طراحی سایت

امکانات طراحی سایت ساختمانی و عمرانی

طراحی سایت شرکت ساختمانی و عمرانی

شرکت هایی که پروژه های ساختمانی ، عمرانی و برج سازی انجام می‌دهند برای معرفی خود و مطرح شدن در میان رقبا نیاز به

طراحی سایت دارند تا بتوانند در سطح اینترنت نیز خود را معرفی کنند و تبلیغات بیشتری در سطح اینترنت با هزینه ای کمتر انجام دهند و مشتریان را به سمت خود سوق دهند.
در طراحی وب سایت ساختمانی و عمرانی نیز بایستی یک سری اصول رعایت شود تا بتوان حداکثر استفاده و سوددهی را از وب سایت برد. طراح وب بایستی رنگ مورد استفاده در طراحی قالب سایت را طوری انتخاب کند که هم باعث زیبایی وب سایت و هم نمایشگر کیفیت در کار باشد. بهتر است چند تصویر از پروژه های انجام شده به صورت اسلاید شود در صفحه اصلی وب سایت قرار بگیرد. صفحاتی هم بایستی به صورت منو برای نمایش گالری تصاویر و معرفی پروژه ها، نمایش اخبار شرکت و عقد قراردادها، معرفی ماشین آلات و تجهیزات شرکت، معرفی مدیران شرکت، تاریخچه و سابقه‌ی کاری شرکت و اطلاعات تماس با دفتر مرکزی ایجاد شود.
از نمونه کار های طراحی سایت ساختمانی و عمرانی میتوان به وب سایت شرکت کوثر دیزاین  و یا شرکت اسپرسا آرک اشاره کرد که توسط شرکت طراحی سایت وب دیزاین طراحی شده است و در صفحه نمونه کار طراحی سایت قابل مشاهده است. برای اطلاع از تعرفه طراحی سایت میتوانید از طریق شماره تماس و یا با ارسال فرم سفارش طراحی سایت از قیمت طراحی سایت مطلع شوید.
موفق و پیروز باشد

 

برخی از نمونه طراحی سایت شرکت ساختمانی

 

چاپ ایمیل

کارشناسان ما در تلگرام به شما مشاوره رایگان میدهند. 

شماره تلگرام : 09383139121

https://telegram.me/w3bdesign

شرکت طراحی سایت وب دیزاین  شرکت طراحی سایت وب دیزاین

ارتباط با ما

08645263231 و 09128550058