تلفن تماس : 3231 4526 086 و 0058 855 0912

طراحی سایت

با سلام و عرض ادب خدمت شما کاربر گرامی!
ما یک شرکت طراحی وب سایت هستیم که خدمات خود را از طریق این وب سایت به کاربران عزیز ارائه مینماییم.

در صورتی که نیاز به دریافت مشاوره در زمینه طراحی سایت دارید میتوانید به صورت رایگان از طریق تلگرام و واتس آپ با شماره تماس 09383139121 با ما در ارتباط باشید.

مقالات طراحی سایت


امکانات طراحی سایت وکلا

امکانات لازم در طراحی سایت وکلا

وکلا هم همانند سایر مشاغل جامعه نیازمندند در دنیای مدرن امروز یک وب سایت برای خود داشته باشند و از طریق اینترنت نیز بتوانند خود را معرفی کنند و مشتریانی که به دنبال یک وکیل خوب و خبره می‌گردند را به سوی خود هدایت کنند.

در طراحی وب سایت وکلا بایستی یک سری امکانات و خدمات ارائه شود که در این مقاله به بررسی آن میپردازم. در طراحی سایت وکلا بایستی یک صفحه معرفی وکیل و رزومه کاری و مدارک تحصیلی وی به همراه تصویر وکیل به طور کامل شرح داده شود. صفحه دیگری که لازم است در طراحی سایت وجود داشته باشد صفحه تماس است که لازم است به همراه یک فرم تماس، آدرس دفتر به همراه شماره تماس و ایمیل در سایت قرار بگیرد. بخش دیگری میتواند در سایت قرار بگیرد که کاربران بتوانند سوالات حقوقی خود را مطرح کنند که این امکان می‌تواند به ازای پرداخت هزینه ای برای کاربر باشد و یا بصورت رایگان. بخشی نیز برای امور موکلین بایستی در سایت قرار بگیرد که موکلین بتوانند به وارد کردن نام کاربری و رمز عبور به بخش خود مراجعه کنند و سوالات و مباحث خود را مطرح کنند و یا فایل مورد نظر را دریافت کنند. بخش مقالات نیز میتواند در سایت وجود داشته باشد و مقالات مربوط به مسائل حقوقی در این بخش قرار بگیرد. بخش خبرنامه هم برای اینکه کاربران بتوانند مطالب سایت شمارا در ایمیل خود داشته باشند لازم است. بخش وب سایت های مرتبط نیز از امکانات دیگریست که بایستی در طراحی سایت وکلا رعایت شود. گالری تصاویر و نظرسنجی هم بسته به درخواست مدیر سایت میتواند در سایت قرار بگیرد. طراحی گرافیکی که برای طراحی وب سایت وکلا طراحی می‌شود بایستی نمایان عدالت، قاطعیت و جدیت درکار باشد.
در این مقاله به مهمترین نیاز های طراحی سایت وکلا پرداختیم و اگر امکانی از قلم افتاده است مطمئنا در طراحی سایت از قلم نخواهد افتاد. برای اطلاع از قیمت طراحی سایت میتوانید صفحه استعلام هزینه طراحی سایت را مشاهده نمایید و برای بازدید از نمونه کار طراحی سایت ما میتوانید به صفحه نمونه کارها مراجعه نمایید.

برخی از نمونه طراحی سایت وکلا

 

 

برای سفارش طراحی سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 

مشاوره رایگان : 09383139121

https://telegram.me/w3bdesign

شرکت طراحی سایت وب دیزاین  شرکت طراحی سایت وب دیزاین

ارتباط با ما

08645263231 و 09128550058