تلفن تماس : 3231 4526 086 و 0058 855 0912

طراحی سایت

آموزش طراحی سایت pdf

آموزش طراحی سایت pdf

 

اگر از تمامی افرادی که طراحی سایت انجام میدهد بپرسید از کجا شروع کردی بی شک به شما یک پاسخ مشترک خواهند داد: HTML
حالا حتما خواهید پرسید که HTML چیست؟

html زبان پایه برنامه نویسی وب است. کلیه عناصر یک صفحه وب را میتوان با زبان اچ تی ام ال در صفحه قرار داد، مثلا متن ها، تصاویر، ویدئو، منوها و ....

برای شما که میخاهید طراحی سایت یاد بگیرید لازم و واجب است که HTML را به خوبی یاد بگیرید. شاید نرم افزار هایی باشند که بدون کدنویسی بتوانید یک وب سایت طراحی کنید اما بی شک اگر نیاز به ویرایش داشته باشید که حتما دارید میبایست HTML که ساده ترین زبان برنامه نویسی وب است را بلد باشید اما هرگز از  کلمه ی برنامه نویسی نترسید زبان HTML به قدری شیرین و جذاب است که مطمئنا باعث ایجاد علاقه و پیشرفت شما خواهد شد.
این زبان به دو ورژن HTML 4 و زبان HTML 5 به کاربران ارائه شده است. در واقع میتوان گفت در HTML5 ک سری تگ ها (کد) به HTML4 اضافه شد و آن را تکمیل تر کرد.
چند صباحی آموزش های مختلفی را در قسمت آموزش HTML  سایت قرار دادیم اما به دلیل کمبود وقت در حال حاضر قادر به ادامه آموزش ها نیستیم لذا در اینجا قصد داریم زبان HTMl 4 را به عنوان یک پایه در طراحی سایت در یک فایل PDF به شما عزیزان آموزش دهیم.

فایل های و کتاب های زیادی در اینترنت مشاهده کردم اما واقعیت در هیچکدام آن ها به صورت روان آموزش داده نشده بود تا اینکه فایل زیر را پیدا کردم.


آموزش طراحی سایت pdf


اگر باز هم از این کتاب خوشتان نیامد میتوانید از سایت زیر  به عنوان اصلی ترین مرجع برنامه نویسی وب در جهان استفاده کنید. سایتی عالی که به زبان ساده و همراه با مثال به شما آموزش خواهد داد.

http://www.w3schools.comوب دیزاین طراحی انواع سایت های فروشگاهی، خبری، شرکتی، شخصی، نمونه کار، انجمن گفت و گو، شبکه های اجتماعی، تفریحی و ....

چاپ ایمیل

کارشناسان ما در تلگرام به شما مشاوره رایگان میدهند. 

شماره تلگرام : 09383139121

https://telegram.me/w3bdesign

شرکت طراحی سایت وب دیزاین  شرکت طراحی سایت وب دیزاین

ارتباط با ما

08645263231 و 09128550058