تلفن تماس : 3231 4526 086 و 0058 855 0912

طراحی سایت

آموزش چگونگی ساخت وب سایت !!!

چگونگی ساخت وب سایت

در این مقاله سعی داریم فعالیت هایی که باید برای طراحی یک سایت انجام دهید را به زبانی ساده و بطور خلاصه همراه با لینک های مفید به شما کابر عزیز معرفی کنیم.

قبل از هرچیزی برای ساخت یک وب سایت میبایست آدرس اینترنتی سایت خود یا همان دامنه خود را تعیین کنید. اسم دامنه میتواند نام برند، نام فروشگاه، یک اسم دلخواه و یا هرچیز دیگری باشد.

آدرس اینترنتی را میتوانید با پسوند های com - ir - net -org - org ثبت کنید به شرط آنکه قبلا توسط شخص دیگری ثبت نشده باشد. (دامنه چیست)
بعد از ثبت دامنه میبایست آن را به یک هاست متصل کرد. (هاست چیست) مقدار فضای مناسب برای یک سایت معمولی 200 مگابایت تا 500 مگابایت کافی میباشد.
نکته : برای افراد مبتدی بهتر است از هاست CPANEL استفاده نمایند.
 عمل اتصال دامنه به هاست را معمولا طی فرایند خرید دامنه و هاست انجام میگیرد به شرط اینکه هاست و دامنه را از یک سایت خریداری نمایید در غیر این صورت میتوانید آن را به ما و یا طراح سایت دیگر بسپارید.
حال که شما یک دامنه و هاست دارید باید فایل های سایت خود را در آن آپلود کنید. (سایت چیست)

سایت های استاتیک را میتوان با نرم افزار مختلف مانند front page و adobe dreamweaver و یا نرم افزار های دیگر طراحی کرد. اما اگر یک سایت دینامیک میخواهید و نیاز به کنترل پنل مدیریت برای بروزرسانی سایت خود دارید و چیزی از برنامه نویسی HTML - PHP - CSS نمیدانید، میتوانید از سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس استفاده کنید. برای استفاده از وردپرس میتوانید از آموزش های جامع فارسی در محیط اینترنت استفاده کنید اما به طور خلاصه اگر بخواهم بگویم میبایست ابتدا وردپرس فارسی را دانلود کنید. وردپرس در یک فایل فشرده قرار دارد که باید آن در به هاست خود آپلود کنید. در مرحله بعد فایل را از حالت فشرده خارج کنید. در محیط هاست نیز باید یک پایگاه داده ایجاد کنید که برای ایجاد پایگاه داده در هاست هم میتوانید از آموزش های موجود در اینترنت استفاده کنید. سپس آدرس اینترنتی خود را در مرورگر اینترنت فراخوانی کنید. در صفحه اصلی سایت شما مراحل نصب وردپرس مرحله به مرحله بارگزاری مشود که میبایست اطلاعات خود را وارد کنید. بعد از نصب شما یک وب سایت پویا دارید که میتوانید مطالب خود را در آن بارگزاری کنید. اسلاید شو و گالری تصاویر بسازید و همچنین از طریق فرم تماس با ما با کاربران خود در ارتباط باشید.
اگر باز هم در مورد سوال خود یعنی چگونگی ساخت وب سایت به جواب نرسیده اید میتوانید با کمترین هزینه طراحی سایت خود را به گروه وب دیزاین بسپارید.

 


گروه طراحی سایت وب دیزاین | طراحی سایت فروشگاهی، خبری، شرکتی، شخصی، نمونه کار، انجمن گفت و گو، شبکه های اجتماعی، تفریحی و ....

چاپ ایمیل

کارشناسان ما در تلگرام به شما مشاوره رایگان میدهند. 

شماره تلگرام : 09383139121

https://telegram.me/w3bdesign

شرکت طراحی سایت وب دیزاین  شرکت طراحی سایت وب دیزاین

ارتباط با ما

08645263231 و 09128550058