تلفن تماس : 3231 4526 086 و 0058 855 0912

طراحی سایت

امکانات طراحی سایت دکوراسیون داخلی و نمونه کار

طراحی سایت دکوراسیون داخلی و نمونه کار

شرکت هایی که خدمات دکوراسیون داخلی ساختمان خدماتی مانند کفپوش وپارکت، سقف کاذب، کاغذ دیواری و سایر خدمات تزئینی ساختمانی انجام می‌دهند و نیازمند یک

وب سایت هستند تا بتوانند تصاویر نمونه کارهای خود را در سایت قرار دهند و مشتریان بتوانند از آن استفاده کنند، اما تنها قرار دادن نمونه کار نباید هدف باشد. در طراحی سایت دکوراسیون داخلی منازل مشتریان میتوانند نظرات خود را در مورد خدمات آن ها در سایت یادداشت نمایند و اطلاعات تماس شرکت را نیز در صفحه تماس با ما داشته باشند و با شرکت تماس برقرار کنند.
یک گالری تصاویر حرفه ای برای قرار دادن نمونه کارها و دسته بندی آن ها بایستی در سایت وجود داشته باشد و یک اسلایدشو حرفه ای تصاویر که علاوه بر زیباسازی سایت به صورت تصادفی برخی از نمونه کارها نیز نمایش دهد. همچنین در طراحی سایت دکوراسیون داخلی منازل یک سفارش حرفه ای نیز بایستی طراحی شود تا مشتریان بتوانند به صورت آنلاین ثبت سفارش کنند و پیش فاکتور دریافت نمایند. بخش درباره ما که شامل معرفی شرکت و تصاویری از فضای شرکت و انبار است بایستی در طراحی سایت لحاظ شود چون باعث اعتماد بیشتر مشتریان به شرکت می‌شود. بخش اخبار شرکت هم در سایت طراحی شده بایستی وجود داشته باشد تا مدیر سایت بتواتند اخرین اخبار شرکت را در سایت قرار دهد.
بهتر است بدانید شرکت طراحی سایت وب دیزاین کلیه امکانات و توضیحاتی که در مورد طراحی سایت دکوراسیون و طراحی سایت نمونه کار ارائه شد را در طراحی سایت خود اعمال میکند و سایت شما را به صورت بهینه برای موتورهای جستجو و ایمن در مقابل هک و نفوذ در اختیار شما قرار می‌دهد. برای مشاهده نمونه کار طراحی سایت در زمینه دکوراسون می‌توانید به وب سایت نگین دکور و یا کوثردیزاین مراجعه نمایید و یا سایر نمونه کارهای مارا ببینید. برای اطلاع از تعرفه طراحی سایت هم میتوانید فرم استعلام قیمت طراحی سایت را پرکرده و برای ما بفرستید.
موفق و پیروز باشید

نمونه طراحی سایت دکوراسیون داخلی منزل

 

چاپ ایمیل

برای سفارش طراحی سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 

مشاوره رایگان : 09383139121

https://telegram.me/w3bdesign

شرکت طراحی سایت وب دیزاین  شرکت طراحی سایت وب دیزاین

ارتباط با ما

08645263231 و 09128550058