آموزش ساخت و مدیریت وب سایت !!!

نوشته شده توسط وحید وکیلی. ارسال شده در keywords

آموزش وب سایت

بسیاری از افرادی که متقاضی داشتن وب سایت هستند از اطلاعات کافی در مورد مدیریت وب سایت برخودار نیستند و به همین دلیل از داشتن وب سایت صرف نظر میکنند. وب دیزاین در این مقاله شما را برای داشتن یک وب سایت آماده میکند.

با توجه به اینکه وب سایت ها امروز بخشی از ساعات زندگی مارا درگیر خود کرده اند و روزانه برای دریافت قیمت، خرید و یا خواندن اخبار و غیره از آن ها استفاده میکنیم بسیاری از صاحبان کسب و کار و مشاغل و یا اشخاص را به مایل به داشتن یک وب سایت میکند تا بتوانند مطالب، خدمات و یا محصولات خود را در اینترنت به اشتراک بگذارند.

اما همانطور که گفته شد بسیاری از افراد به دلیل عدم داشتن اطلاعات و ترس از مدیریت وبسایتشان از طراحی سایت صرف نظر میکنند.

ما در این وقت از ساعت میخواهیم به شما یک خبر خوب بدهیم و آن هم اینکه لازم است بدانید گروه طراحی سایت وب دیزاین تمامی مراحل صفر تا صد طراحی و انتشار وب سایت شما را انجام میدهد و علاوه بر این به مدت 6 ماه پس از تحویل سایت به شما آموزش وب سایت رایگان ارائه میدهد و تمامی قسمت های کنترل پنل سایت را به شما آموزش میدهد تا به راحتی بتوانید مطالب وب سایت خود را مدیریت کنید.

آموزش وب سایت از طریق اینترنت و تلگرام به مشتریان عزیز ارائه خواهد شد.


اگر نیاز دارید یک وب سایت با آموزش رایگان دارید میتوانید با شماره تماس 08645263231 و 09128550058 تماس بگیرید و یا از طریق تلگرام با شماره 09383139121 در ارتباط باشید.

•    نمونه کار طراحی سایت
•    قیمت طراحی سایت
•    درباره وب دیزاین
•    تماس با وب دیزاین

چاپ