تلفن تماس : 3231 4526 086 و 0058 855 0912

طراحی سایت

ساخت سایت ارزان با وب دیزاین !!!

ساخت سایت ارزان

برخی از صاحبان کسب و کارها علاقه مند به داشتن یک وب سایت در اینترنت هستند اما با توجه به قیمت های گزافی که برخی از شرکت های طراحی سایت برای ساخت یک وب سایت ارائه میدهند آن ها را از این کار باز میدارد.


در اینجا ما قصد داریم این مشتریان را تحت پوشش خود قرار داده و با قیمتی مناسب وب سایت آن ها را راه اندازی نماییم. ساخت سایت ارزان به این معنی نیست که از یک وب سایت بدون کاربرد به مشتری ارائه دهیم بلکه یک وب سایت پویا که دارای کنترل پنل مدیریت است و قابل ارتقا میباشد را به مشتریان خود ارائه میدهیم.

این وب سایت شامل گالری تصاویر و محصولات،صفحه درباره ما و تماس با ما، اسلایدشو، فرم ساز، آمار بازدیدکنندگان، قالب زیبا و ریسپانسیو (به جهت کار با موبایل و تبلت) و سایر امکانات مورد نیاز مشتری میباشد. ناگفته نماند وب سایت های ایجاد شده توسط وب دیزاین دارای سئوی مناسب به جهت بهینه سازی برای گوگل میباشد.

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید با شماره های درج شده در صفحه تماس با ما ارتباط برقرار کرده و توضیحات بیشتری را از پشتیبان های ما دریافت نمایید. به شما پیشنهاد میشود نمونه کارهای طراحی سایت ما را مشاهده کنید. همچنین در صفحه لیست قیمت طراحی سایت نیز تعرفه های ما به همراه امکانات مورد نظر به صورت واضح نوشته شده است.

پس با ما در ارتباط باشید

چاپ ایمیل

برای سفارش طراحی سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 

مشاوره رایگان : 09383139121

https://telegram.me/w3bdesign

شرکت طراحی سایت وب دیزاین  شرکت طراحی سایت وب دیزاین

ارتباط با ما

08645263231 و 09128550058