تلفن تماس : 3231 4526 086 و 0058 855 0912

طراحی سایت

هزینه ساخت یک وب سایت چقدر است ؟؟؟

هزینه ساخت وب سایت

برای هر فردی که قصد داشتن یک وب سایت را دارد این سوال مطرح است که هزینه ساخت وب سایت چقدر است؟
ما در این مقاله قصد داریم به این سوال شما پاسخ دهیم.

 پرسش :

هزینه ساخت وب سایت چقدر است؟

قیمتی که برای وب سایت ها توسط طراحان سایت به مشتری ارائه میشود به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از مهمترین این عوامل انصاف طراح سایت میباشد که در همه ی خریدها همواره انصاف فروشنده مهم است:)

دلیل مهم دیگری که میتوان به آن اشاره کرد نوع وبسایتی که میخواهید برایتان طراحی شود است.
به طور مثال اگر میخواهید یک گرافیک اختصاصی داشته باشید میبایست یک هزینه مجزا به گرافیست بدهید تا گرافیست طرح شما را در نرم افزاری مانند فتوشاپ طراحی کرده و سپس آن را به طراح سایت ارائه دهید تا طرح را برای شما به سایت تبدیل کند.
 
مطلب بعدی نوع عملکرد سایت میباشد یعنی اینکه سایت شما قرار است یک سایت شرکتی باشد یا یک سایتی که تمامی آن میبایست از اول برنامه نویسی شود. سایت هایی که برنامه نویسی اختصاصی دارند دارای هزینه ی بالاتری نسبت به وبسایت هایی میباشند که توسط سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس طراحی و پیاده سازی میشوند. همچنین وب سایت هایی که دارای کنترل پنل مدیریت هستند نسبت به سایت هایی که کنترل پنل مدیریت ندارند گرانترند.

عوامل دیگری که در بحث بهینه بودن سایت مطرح هستند نیز بلا استثنا روی قیمت وبسایت ها تاثیرگزارند. به طور مثال اگر وبسایتی از قابلیت Mobile Friendly (پشتیبانی از نمایش بدون مشکل در صفحه نمایش موبایل) پشتیبانی کند به طور قطع از وب سایتی که از این امکان پشتیبانی نمیکند گرانتر خواهد بود.

پس هزینه طراحی سایت به عوامل مختلفی که بیان شد بستگی دارد اما باز هم پیشنهاد ما این است که امکاناتی که نیاز دارید را لیست کرده و از چند شرکت طراح سایت استعلام قیمت طراحی سایت کنید و به یاد داشته باشید که

هیچ ارزانی بی دلیل نیست و هیچ گرانی هم دلیل از کیفیت عالی نیست.

راستی بعضی دیگر از طراحان سایت همانند ما وبسایت هایی که طراحی میکنند را دسته بندی کرده و هر وبسایت را با توجه به لیست امکانات و نوع، آن ها را قیمت گذاری کرده اند.

نکته : وب سایت های طراحی شده توسط وب دیزاین همگی از امکان Mobile Friendly بودن گوگل پشتیبانی میکنند.

شما میتوانید پس از مشاهده لیست امکانات و قیمت روی دکمه سفارش کلیک کرده تا کارشناسان ما پس از تکمیل فرم درخواست با شما تماس بگیرند.

موفق و پیروز باشید

چاپ ایمیل

برای سفارش طراحی سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 

مشاوره رایگان : 09383139121

https://telegram.me/w3bdesign

شرکت طراحی سایت وب دیزاین  شرکت طراحی سایت وب دیزاین

ارتباط با ما

08645263231 و 09128550058