تلفن تماس : 3231 4526 086 و 0058 855 0912

طراحی سایت

چگونه یک سایت اینترنتی بخرید؟

خرید سایت اینترنتی

در این روزهای پر مشغله اگر یک سایت برای مجموعه یا فروشگاه خود میخواهید اما وقت پیدا کردن یک شرکت طراحی سایت را ندارید میتوانید اقدام به خرید اینترنتی سایت کنید. ما در این مقاله نحوه خرید سایت اینترنتی را به شما آموزش خواهیم داد. با ما همراه باشید.

 

آموزش خرید سایت اینترنتی

ما در وب دیزاین امکانی را برای کاربران عزیز قرار داده ایم تا بتوانند بدون قرار حضوری و بدون اتلاف وقت سایت خود را سفارش بدهند.به این صورت که اطلاعات اولیه را در قالب یک فرم که فرم استعلام هزینه طراحی سایت نام دارد از مشتری دریافت کرده و پس از بررسی های اولیه با مشتری تماس گرفته میشود.

  • شما با پر کردن این فرم هیچ تعهدی نسبت به سفارش و پرداخت نخواهید داشت و فقط درخواست قیمت طراحی سایت میکنید.

در تماسی که وب دیزاین با مشتری میکند کلیه شرایط برای مشتری توضیح داده میشود. اطلاعاتی که میبایست در سایت قرار بگیرد نیز از طریق پل های ارتباطی مختلف مثل ایمیل ، تلگرام و غیره توسط مشتری برای ما ارسال میشود.

جالب است بدانید شما به عنوان مشتری در ابتدای کار تنها هزینه هاست و دامنه را پرداخت میکند و مابقی هزینه سایت بعد از طراحی کامل سایت از مشتری دریافت میشود و سایت به او تحویل داده میشود.

در مورد شکل و شمایل سایت خدمتتان عرض کنم که مشتری اگر نمونه کار خاصی مد نظر داشته باشد میتوان آن را به ما ارائه دهد. در غیر این صورت میتواند طراحی را بر عهده گروه ما قرار داده و یا از نمونه کارهای موجود در سایت ما یکی را به عنوان نمونه به ما معرفی کند.

خدمتی دیگری که وب دیزاین در راستای برطرف شدن سردرگمی مشتریان انجام داده است این میباشد که لیست سایت هایی که طراحی میکند را در به همراه کلیه امکانات و قیمت و نمونه کار در صفحه هزینه طراحی سایت گردآوری کرده است که میتوانید آن را مشاهده کرده و سپس سایت خود را سفارش دهید.

از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

موفق و پیروز باشید

چاپ ایمیل

برای سفارش طراحی سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 

مشاوره رایگان : 09383139121

https://telegram.me/w3bdesign

شرکت طراحی سایت وب دیزاین  شرکت طراحی سایت وب دیزاین

ارتباط با ما

08645263231 و 09128550058