تلفن تماس : 3231 4526 086 و 0058 855 0912

طراحی سایت

درخواست طراحی سایت

درخواست طراحی سایت

اگر میخواهید برای تولیدی ، کارگاه و یا شرکت خود یک وب سایت داشته باشید از شما درخواست میکنم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

شبکه های اجتماعی و اینترنت امروزه بخشی و از زندگی افراد و البته خود من را تشکیل داده است به طور مثال اولین کاری که بعد از بیدار از شدن خواب انجام میدهم بررسی سایت و شبکه های اجتماعی است. بیشتر فیلم ها را بجای دیدن در تلویزیون در اینترنت نگاه میکنیم و برای خرید و یا کسب اطلاعات در مورد مساله ای به اینترنت سرک میکشیم. اینهارا گفتم تا بگویم اینترنت در این روزها بیشتر از آنچه که فکر میکنیم ارزشمند است و نبودن در این بازار یعنی از دست دادن بسیاری از مشتریان.
در ادامه شما را به نحوه درخواست طراحی سایت همراهی میکنیم.

 

درخواست طراحی سایت به چه صورت است؟

نحوه کار ما در وب دیزاین، سایتی که هم اکنون در آن هستید بدین صورت است که نوع سایت ها را به همراه امکاناتی که به مشتری ارائه میدهیم در صفحه لیست قیمت طراحی سایت قرار داده ایم. شما با دیدن امکانات، نمونه کار ها و قیمت فرمی به نام  فرم سفارش طراحی سایت را پرکرده و اطلاعات اولیه را برای ما ارسال میکنید. در این مرحله از طرف ما با شما تماس گرفته شده و در صورت تایید، مبلغی را به عنوان بیعانه واریز خواهید کرد. اگر امکانات بسته برای شما کافی بود که بسیار عالی اما اگر اینطور نیست امکانات و نیازهای شما بررسی شده و اطلاعات مورد نیاز وب سایت از شما دریافت و استارت کار طراحی سایت شما زده خواهد شد. پس از اتمام طراحی، وب سایت بررسی و آنالیز شده و در صوت وجود مشکل یا خطا نسبت به حل و رفع آن اقدام خواهیم کرد. مانده مبلغ نیز پس از تحویل سایت به شما تسویه خواهد شد.

تمامی آموزش های لازم جهت کار با وبسایت به شما ارائه شده و خودتان میتوانید مطالب خود را در سایت قرار دهید. پس اگر قصد دارید درخواست طراحی سایت بدهید همین حالا با شماره تماس های ما در صفحه تماس با ما ارتباط برقرار کرده و از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید.

وب سایت های طراحی شده توسط ما چه ویژگی هایی دارند؟

وبسایت های طراحی شده در وب دیزاین همگی ریسپانسیو بوده و دارای قابلیت موبایل فرندلی هستند قابلیتی که به سایت شما کمک میکند بدون مشکل در موبایل نمایش داده شود. این امکان بسیار برای گوگل در رتبه بندی سایت ارزشمند است. آموزش نحوه استفاده از مدیریت و بروزرسانی سایت نیز به شما ارائه خواهد شد.

این صفحات را ببینید

موفق و سربلند باشید

چاپ ایمیل

برای سفارش طراحی سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 

مشاوره رایگان : 09383139121

https://telegram.me/w3bdesign

شرکت طراحی سایت وب دیزاین  شرکت طراحی سایت وب دیزاین

ارتباط با ما

08645263231 و 09128550058