تلفن تماس : 3231 4526 086 و 0058 855 0912

طراحی سایت

طراحی سایت ساده

طراحی سایت ساده

یک وبسایت، هرچند ساده میتواند علاوه بر برطرف کردن نیاز صاحب وبسایت توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کند. طراحی سایت ساده ویژگی های زیادی را میتواند در خود جای دهد که در ادامه به آن ها میپردازیم.

 

طراحی سایت ساده چه ویژگی هایی دارد؟

سایت های ساده دارای گرافیک ساده و خوانا هستند و کاربر میتواند به راحتی به موارد مورد نیاز خود دسترسی پیدا کند ضمن اینکه مدت زمان بالا آمدن آن ها بسیار سریع است.
ما معتقدیم در طراحی سایت ساده بایستی بصورتی عمل کرد که  تمام سطوح تکنولوژی وب را در اختیار مشتری قرار داد تا مشتری بتواند به پتانسیل بی پایان وب دسترسی داشته باشد. وب سایت های ساده برای افرادی که مایلند گوشه ای از اینترنت را برای خود داشته باشند بسیار مناسب است. مدیر سایت نیز میتواند بدون اینکه دانشی در مورد برنامه نویسی و زبان وب داشته باشد سایت خود را بروزرسانی کند و مطالب خود را در سایت قرار دهد.
در مورد سئو و بهینه بودن سایت نیز باید عرض کنم که وب دیزاین در طراحی سایت ساده اصول اصلی سئو را رعایت کرده و یک سایت سئو شده به مشتری تحویل میدهد.

ویژگی های طراحی سایت ساده گروه وب دیزاین

موبایل فرندلی  موبایل فرندلی بودن

امروزه بیشتر کاربران با موبایل های شخصی خود به جستجو در گوگل میپردازند به همین خاطر سایت شما باید موبایل فرندلی باشد. بدین معنی که وب سایت طراحی شده با گوشی موبایل و تبلت هماهنگ بودن و صفحه نمایش های مختلف دچار مشکل و بهم ریختگی نشود.

گرافیک  گرافیک زیبا
گرافیک سایت هرچند ساده اما با ترکیب مناسب رنگ ها میتوان گرافیکی خیره کننده برای وب سایت ایجاد کرد. ما این کار را برای شما انجام خواهیم داد.

فروشگاه آنلاینفروشگاه آنلاین
شما در قسمت فروشگاه میتوانید محصولات خود را به راحتی بفروش برسانید. این یکی دیگر از ویژگی های طراحی سایت ساده ما میباشد.

پشتیبانی کاربران بخش پشتیبانی کاربران
در این بخش میتوانید به راحتی به سوالات مشتریان پاسخ دهید و یا سوالات متداول خود را دراین بخش قرار دهید.

 

هزینه طراحی سایت ساده چقدر است؟

هزینه سایت های ساده در وب دیزاین با توجه به امکانات مورد نیاز کاربر سنجیده میشود اما شما میتوانید قیمت سایت هارا با امکانات درج شده در صفحه لیست قیمت طراحی سایت مشاهده نمایید.

اگر نمونه کاری مناسب با طراحی سایت ساده را میخواهید ببینید به شما توصیه میکنیم وب سایت ما به آدرس https://w3bdesign.ir را با موبایل ، تبلت و یا لپتاپ خود چک کنید.

 

نسخه موبایل سایت نسخه دسکتاپ سایت

 

برای سفارش طراحی سایت ساده نیز میتوانید از فرم تماس با ما و یا شماره تماس 08645263231 و 09128550058 با ما ارتباط برقرار نمایید.

مطالب زیر را بخوانید

موفق و پیروز باشید

چاپ ایمیل

برای سفارش طراحی سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 

مشاوره رایگان : 09383139121

https://telegram.me/w3bdesign

شرکت طراحی سایت وب دیزاین  شرکت طراحی سایت وب دیزاین

ارتباط با ما

08645263231 و 09128550058