طراحی سایت - سئو - پشتیبانی سایت

سلام، این جا وب دیزاین است، گروهی که برای شما وب سایت طراحی میکند. شما میتوانید برای تصمیم گیری بهتر از دکمه های زیر استفاده کنید و یا با شماره تماس 09128550058 (وحید وکیلی) جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید، در تلگرام نیز با شماره تماس 09383139121 پاسخگوی شما هستیم.
مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت ما

پرداخت هزینه طراحی سایت لیست قیمت سایت ها به همراه امکانات و نمونه سایت ها سفارش طراحی سایت

تعرفه طراحی سایت و سفارش طراحی سایت

تعرفه طراحی سایت

اگر سری به شرکتهای طراحی سایت مختلف زده باشید متوجه خواهید شد که پیدا کردن یک قیمت مناسب و معقول برای طراحی سایت کار بسیار دشواری است. قیمت ها بسیار متفاوت است و شما قادر به انتخاب مناسب ترین طراح وب سایت نخواهید بود.

بعضی قیمت طراحی سایت را بالاتر از 3 میلیون زده اند و بعضی نوشته اند به طور رایگان برای شما سایت طراحی می‌کنند. بعضی سایت های هم بسته یا پکیج هایی را اماه کرده اند و با توجه به امکانات آن را قیمت گذاری کرده اند اما این نوع طراحی سایت هم به ضرر مشتری خواهد بود چرا که مشتری به ازای درخواست هر امکان جدید بایستی هزینه‌ی بیشتری پرداخت کند و پکیج خود را ارتقا دهد و یا اگر قابل ارتقا نیست دوباره پکیج بخرد، از لحاظ انتخاب پوسته و گرافیک سایت هم دست مشتری بسته است و ناچار است از میان پوسته هایی که برای آن بسته انتخاب شده یکی را انتخاب کند حال آنکه ممکن است بسیاری از سایت های دیگر هم از آن قالب استفاده کنند.
گروه طراحی سایت ما با توجه به هاست و دامنه، امکانات و نیازهای مشتری، ایمنی و بهینه سازی برای او وب سایت طراحی می‌کند و دقیقا چیزی را طراحی میکند که مشتری میخواهد لذا با توجه به امکانات و نیازها و گرافیکی که مشتری میخواهد قیمت طراحی وب سایت را مشخص میکند که مطمئن باشید وب دیزاین قیمتی مناسب و معقول به شما ارائه خواهد کرد که این هزینه را فقط یک بار پرداخت میکنید و به طور سالیانه فقط هاست و دامنه را تمدید میکنید. تا یکسال هم هروقت که با مشکلی مواجه شدید می‌توانید از طریق ایمیل و یا تماس با ما در ارتباط باشید و جواب سوالتان را بگیرید. برای اینکه یه از تعرفه طراحی سایت مطلع شوید میتوانید فرم سفارش طراحی سایت را پرکرده و برای ما ارسال کنید تا قیمت طراحی سایت برای شما ارسال شود.
اما مسئله ای که وجود دارد این است که شما چگونه به ما و قیمت های ما اعتماد کنید؟
پاسخ را می‌توانید در صفحه درباره ما بیابید و یا با مشتریان قبلی ما گفتگو کنید، هزینه طراحی سایت و درباره ما از آن ها بپرسید. شماره تماس مشتریان هم در صورت نیاز به صورت خصوصی برای شما ایمیل خواهد شد.
این نکته را هم بگویم که وب سایت هایی که تا به حال راه اندازی کرده ایم قیمتی زیر یک میلیون تومان داشته اند و تمام سعی خود را کرده ایم تا رضایت مشتریان را جلب کنیم و خدارا شکر هم توانسته ایم. لوح تقدیرهای ما در صفحه درباره ما موجود است.
موفق و پیروز باشید
یا علی

پرینتایمیل

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

برای مشاوره رایگان در زمینه طراحی سایت در تلگرام با ما در ارتباط باشید

شماره تلگرام : 09383139121

https://telegram.me/w3bdesign

هزینه طراحی سایت

 1. نام و نام خانوادگی(*)
  ورودی نامعتبر
 2. ایمیل
  ورودی نامعتبر
 3. شماره تماس(*)
  ورودی نامعتبر
 4. وب سایت نمونه
  ورودی نامعتبر
 5. امکانات مورد نظر و توضیحات
  ورودی نامعتبر
 6. کد امنیتی
  کد امنیتی
  ورودی نامعتبر
 7.