تلفن تماس : 3231 4526 086 و 0058 855 0912

طراحی سایت

با سلام و عرض ادب خدمت شما کاربر گرامی!
ما یک شرکت طراحی وب سایت هستیم که خدمات خود را از طریق این وب سایت به کاربران عزیز ارائه مینماییم.

در صورتی که نیاز به دریافت مشاوره در زمینه طراحی سایت دارید میتوانید به صورت رایگان از طریق تلگرام و واتس آپ با شماره تماس 09383139121 با ما در ارتباط باشید.

مقالات طراحی سایت


امکانات طراحی سایت انجمن گفتگو

طراحی انجمن و تالار گفتگو

طراحی وب سایت انجمن گفتگو | طراحی تالار گفتگو | طراحی فروم

اگر جز افرادی باشید که روزانه حداقل 30 دقیقه در روز با اینترنت کار می کنید مطمئنن حداقل در یکی از انجمن های گفتگو عضو هستید.

انجمن گفتگو یا تالار گفتگو مکانیست برای گفتگو و تعامل کاربران با یکدیگر و بسته به موضوع های مختلف کاربران در آن فعالیت میکنند.کاربران مقالات و تصاویر خود را به نمایش میگزارند و یا آموزشی را به کاربران ارئه میدهند. مثلا در یک تالار گفتگو مربوط به کامپیتور شما از افراد برای خرید  یک سیستم کامپیوتری مشاوره میگیرید و یا درخواست یک نرم افزار تخصصی را می کنید و یا به سوالات دیگران پاسخ می دهید به هر حال در انجمن هم یاد میگیرید و هم یاد می دهید.

کلیه مطالب ارسالی در انجمن ابتدا توسط مدیر سایت کنترل شده و پس از تایید در وب سایت قرار میگیرید. نکته مهم در طراحی سایت انجمن گفتگو بحث امنیت در مقابل هک و نفوذ به سایت است که بحث امنیت در وب سایت های طراحی شده توسط ما به خوبی رعایت می شود. موضوع دیگر در طراحی سایت تالار گفتگو سطح دسترسی کاربران است که بایستی مدیر توانایی کنترل اعضا را داشته باشد و سطح دسترسی مختلفی به اعضا بدهد.امکان شاخه بندی مطالب هم باید به طور نامحدود در اختیار مدیر سایت باشد.

شما هم اگر میخواهید یک انجمن گفتگو با امکانات فول و هزینه طراحی مناسب داشته باشید میتوانید نمونه کار طراحی سایت مارا مشاهده کرده و سپس از طریق فرم هزینه طراحی سایت امکانات و توضیحات مورد نیاز خود را وارد کرده و قیمت طراحی سایت را در ایمیل خود دریافت کنید. همچنین میتوانید برای مشاوره رایگان و سفارش طراحی سایت با شماره تماس های بالای صفحه تماس بگیرید.

گروه طراحی سایت وب دیزاین بهترین هارا به شما ارائه میکند

 

نمونه انجمن های گفتگو

برای سفارش طراحی سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 

مشاوره رایگان : 09383139121

https://telegram.me/w3bdesign

شرکت طراحی سایت وب دیزاین  شرکت طراحی سایت وب دیزاین

ارتباط با ما

08645263231 و 09128550058