تلفن تماس : 3231 4526 086 و 0058 855 0912

طراحی سایت

طراحی سایت cms

طراحی سایت cms

cms یا همان سیستم مدیریت محتوا (Content management system) یک نرم افزار تحت وب است که به کاربر این امکان را میدهد بتواند بدون داشتن دانش برنامه نویسی وب یک وب سایت ایجاد کند.

از جمله امکانات cms میتوان به انتشار و ویرایش محتوا، مدیریت قسمت های مختلف سایت، مدیریت کاربران و ...  اشاره کرد.
سیستم های مدیریت محتوا از سال 1990 بوجود آمدند. با پیشرفت روز به روز  cms ها افزونه هایی هم برای ان ها توسط توسعه دهندگان وب منتشر میشود که برخی از آن ها رایگان و برخی دیگر فروشی هستند. از CMS های معروف به Joomla, Wordpress, Drupal, Mambo, Nuke میتوان اشاره کرد که به صورت رایگان در اینترنت قابل دانلود هستند.
توسعه دهندگان تمرکز بیشتری بر روی جوملا و وردپرس کرده اند و هزاران افزونه برای آنها منتشر کرده اند. اما شما به عنوان یک کاربر معمولی که شناختی از وب سایت و CMS ندارید برای طراحی سایت cms ملزم به این هستید که کنترل پنل هاست و دامنه را به خوبی بشناسید و قادر باشید با آن کار کنید. برای هاست میتوانید از سیستم direct admin و یا CPanel استفاده کنید. سپس سیستم مدیریت محتوای خود را در  هاست آپلود کرده و آن را نصب کنید. هنگام نصب هر  نرم افزار cms شما اطلاعات هاست و دامنه، اطلاعات FTP، اطلاعات دیتابیس را میبایست وارد کنید.
بعد از نصب CMS شما میتوانید دسته بندی های مورد نظر را برای مطالب خود ایجاد کنید. مطالب خود را منتشر کنید. یک قالب برای سایت خود انتخاب کنید و هرچه در سر دارید در سایت خودپیاده سازی کنید.
بسیاری از کاربران با نصب و راه اندازی نرم افزار های CMS به مشکل میخورند که برای حل این مشکل میتوانید کار نصب و راه اندازی سیستم مدیریت محتوای خود را به وب دیزاین بسپارید.وب دیزاین طراحی سایت های فروشگاهی، خبری، شرکتی، شخصی، نمونه کار، انجمن گفت و گو، شبکه های اجتماعی، تفریحی و ....

چاپ ایمیل

برای سفارش طراحی سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 

مشاوره رایگان : 09383139121

https://telegram.me/w3bdesign

شرکت طراحی سایت وب دیزاین  شرکت طراحی سایت وب دیزاین

ارتباط با ما

08645263231 و 09128550058