تلفن تماس : 3231 4526 086 و 0058 855 0912

طراحی سایت

کلاس طراحی سایت

کلاس طراحی سایت

برای اینکه طراحی سایت یاد بگیرید از چه روشی استفاده میکنید؟ کلاس های طراحی سایت - کتاب های آموزشی - ویدئو های آموزشی

کلاس طراحی سایت شاید در اکثر شهر های ایران وجود نداشته باشند و رفت و آمد به تهران هم قائدتا برای هنرجو سخت خواهد بود. افرادی مثل من هم به دلیل کمبود وقت قادر به شرکت در کلاس نیستند. نکته مهم این است که شما باید در قبال پولی که میپردازید و وقتی که میگزارید باید علم یاد بگیرید پس بنظر من لازم است قبل از رفتن به کلاس طراحی سایت شما یک سری پیش زمینه ها را در خود آماده کنید تا بتوانید مطالب کلاس را به خوبی درک کنید.

همانطور که میدانید قدم اول در طراحی سایت آموختن زبان HTML است.  زبانی ساده و شیرین که اگر کمی وقت بگزارید در عرض یک ماه به خوبی آن را یاد خواهید گرفت. البته کلاس های مختلفی هم برای آموزش زبان HTML وجود دارند اما مستلزم هزینه است. نظر من این است که HTML و ربان مکملش یعنی سی اس اس را خودتان یاد بگیرید و برای آموختن PHP از کلاس های آموزشی استفاده کنید. خب برگردیم سر بحث خودمان.

بعد از اینکه HTML را یاد گرفتید بهترین کار این است که زبان CSS را یاد بگیرید.
شاید بپرسید سی اس اس چیست ؟ همانطور که گفته شد css مکمل زبان برنامه نویسی HTML است که در آن استایل عناصر مختلف صفحه مثل اندازه و نوع فونت متن را یکبار تعریف میکنید و در جاهای مختلف در سند HTML از آن استفاده میکنید. البته ناگفته نماند که سه نوع css داریم: Inline - Embedded - External (بگزریم من باب آشنایی عرض کردم)

اگر زبان انگلیسی خوب و یا متوسطی دارید به شما توصیه میکنیم که حتما برای آموزش HTMl و CSS وب سایت http://www.w3schools.com را مشاهده کرده و مرحله به مرحله طبق آن پیش بروید. این وبسایت بسیار عالی با زبانی ساده همراه با مثال زبان های برنامه نویسی وب را آموزش داده است.
یک کتاب آموزش HTML به زبان فارسی هم بنده برای شما آماده کرده ام که میتوانید از آن استفاده کنید.

آموزش طراحی سایت


ویدئو های آموزشی هم امروز توسط افراد مختلف آماده میشوند و در اینترنت فرخته میشوند. شما میتوانید یک ویدئوی آموزشی با قیمت کمتری پیدا کنید و از آن بهره بگیرید اما بنده همچنان وب سایت w3schools.com را به شما توصیه میکنم.

تا اینجای کار به این نتیجه رسیدیم که میتوانید بدون شرکت در کلاس هم سطح مقدماتی طراحی سایت را بیاموزید و اگر قصد هزینه و شرکت در کلاس را دارید برای آموختن زبان های دیگر مانند PHP و یا .NET از کلاس های آموزشی استفاده کنید.

اگر طراحی سایت را برای کسب درآمد میخواهید یاد بگیرید به شما توصیه میکنیم با ما تماس بگیرید ما به صورت آنلاین طراحی سایت دینامیک (پویا) را در چند جلسه با قیمتی باور نکردنی به شما آموزش خواهیم داد.


وب دیزاین ارائه خدمات طراحی سایت فروشگاهی، خبری، شرکتی، شخصی، نمونه کار، انجمن گفت و گو، شبکه های اجتماعی، تفریحی و ....

چاپ ایمیل

کارشناسان ما در تلگرام به شما مشاوره رایگان میدهند. 

شماره تلگرام : 09383139121

https://telegram.me/w3bdesign

شرکت طراحی سایت وب دیزاین  شرکت طراحی سایت وب دیزاین

ارتباط با ما

08645263231 و 09128550058