تلفن تماس : 3231 4526 086 و 0058 855 0912

طراحی سایت

طراحی اختصاصی سایت

طراحی اختصاصی سایت

در دنیای امروزی سایت ها معرف عملکرد و رزومه شما در  سطح اینترنت هستند. پس یک سایت با گرافیک زیبا و مرتبط با نوع فعالیت سایت، چیدمان اصولی مطالب و ده ها فاکتور دیگر به شما کمک خواهد کرد مشتریان بیشتری جذب نمایید.

ما به عنوان طراح سایت امکانات و ویژگی های تعیین شده ای برای انواع سایت ها داریم که در زیر لیستی از آن ها را آورده ایم.

اما گاها پیش آمده است که مشتری با توجه به نوع فعالیت خود نیاز  به طراحی اختصاصی سایت دارد و امکانات متفاوتی در طراحی سایت خود میخواهد. مثلا میبایست یک سری امکانات از طریق وب سایت به کاربران، مشتریان، کارکنان، و یا نمایندگی ها و همکاران خود ارائه دهد که لازم است این ویژگی ها که قبلا به صورت سنتی و حضوری ارائه میشده است در ابتدا توسط کارشناس تحلیل وب دیزاین تحلیل شده و فرایند برنامه نویسی آن توسط برنامه نویسان انجام شود.
مثالی که در بالا زده شد در مورد امکانات وب سایت بود. پیش آمده است که مشتری امکانات خاصی در وب سایت خود ندارد اما نیاز به یک گرافیک اختصاصی دارد. گرافیکی که فقط مختص آن سایت باشد و از جایی کپی برداری نشده باشد. قالب های وب سایت ها اغلب دو دسته اند. قالب های آماده که بیشتر توسط شرکت های بزرگ مانند themeforest، templatemonster، gavick، rockettheme و سایر شرکت ها طراحی و بهینه میشوند و قالب هایی که توسط طراحی سایت طراحی میشوند. اغلب قالب های آماده داری امکانات فراوانی در کنترل پنل سایت یرای مدیر سایت دارند چون برای انواع سایت ها مورد استفاده قرار میگیرند، امکاناتی مانند تغییر رنگ، تغییر فونت، افزودن یا کاستن بلوک ها و غیره
اما قالب هایی که توسط طراح سایت طراحی میشوند چون مختص یک سایت بوده و فقط به یک نفر فروخته میشود شاید ظاهر زیبا و فوق العاده ای داشته باشد اما امکاناتی مانند امکانات قالب های شرکتی ندارند.
وب دیزاین بیشتر برای سایت های معمولی از قالب های آماده شرکتی به صورت اصلی و بهینه شده استفاده میکند.
اگر شما هم به یک وب سایت اصولی، بهینه با گرافیک زیبا نیاز دارید صفحات زیر را حتما ببینید.

چاپ ایمیل

کارشناسان ما در تلگرام به شما مشاوره رایگان میدهند. 

شماره تلگرام : 09383139121

https://telegram.me/w3bdesign

شرکت طراحی سایت وب دیزاین  شرکت طراحی سایت وب دیزاین

ارتباط با ما

08645263231 و 09128550058