تلفن تماس : 3231 4526 086 و 0058 855 0912

طراحی سایت

طراحی سایت آنلاین به چه صورت است؟

طراحی سایت آنلاین

وب سایت ها معمولا به دو صورت آفلاین و آنلاین طراحی میشوند. آفلاین بدین معنی که طراح سایت برای طراحی سایت از نرم افزار های شبیه ساز سرور مانند wamp server استفاده میکند و بعد از تکمیل سایت

روی ومپ سرور، آن را به هاست منتقل میکند.
در طراحی سایت آنلاین، طراح سایت از ابتدا سایت را روی هاست و دامنه اینترنتی طراحی کرده و مشتری میتواند پیشرفت پروژه را مشاهده کند. بعضی از قالب وب سایت ها را نیز میتوان به صورت آنلاین طراحی و ویرایش کرد اما در بعضی از موارد مانند تبدیل PSD به قالب سایت میبایست ابتدا به صورت آفلاین قالب را طراحی کرده و سپس به هاست انتقال داد.
بعضی از سایت های خارجی هستند که به کاربر این امکان را میدهند تا به صورت آنلاین برای خود یک وب سایت طراحی کنند. از جمله این سایت ها میتوان به ویکس دات کام اشاره کرد. در این سایت شما ابتدا یک قالب از میان قالب های موجود انتخاب کرده و سپس مطالب خود را جایگزین مطالب میکنید. سایت هایی که در این سایت طراحی میشوند ایستا بوده و دارای کنترل پنل مدیریت نیستند. یعنی وب سایت از پایگاه داده برای ذخیره مطالب و اطلاعات سایت استفاده نمیکند لذا برای ویرایش سایت میبایست تمامی کد ها ویرایش شوند که یکی از بزرگترین معایب سایت های ایستا میباشد. قبلا در مقاله ی سایت یا وب سایت چیست سایت های ایستا و پویا را توضیح داده ایم.
بجز ویکس دات کام سایت های دیگری هم هستند که به شما این امکان را میدهند که برای خود به طراحی سایت آنلاین بپردازید اما یک سایت پویا که دارای کنترل پنل مدیریت باشد. البته این موارد بیشتر وبلاگ هستند تا وب سایت اما نیاز های ابتدایی شما را برطرف میکند. از جمله این سایت ها میتوان به وردپرس دات کام اشاره کرد که دارای امکانات فراوان و بی نهایت قالب های گرافیکی میباشد. در بین سایت های فارسی نیز اگر جستجو کنید سیستم های خوبه زیادی وجود دارد که از جمله آن ها میتوان سایت های بلگفا، میهن بلاگ و بلاگ دات آی آر  اشاره کرد. بلاگ دات آی آر دارای امکانات خوبی است که به شما توصیه میکنم اگر میخواهید به صورت رایگان یک سایت داشته باشید حتما از آن استفاده کنید.
امیدوارم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد.


گروه طراحی سایت وب دیزاین | طراحی سایت فروشگاهی، خبری، شرکتی، شخصی، نمونه کار، انجمن گفت و گو، شبکه های اجتماعی، تفریحی و ....

چاپ ایمیل

کارشناسان ما در تلگرام به شما مشاوره رایگان میدهند. 

شماره تلگرام : 09383139121

https://telegram.me/w3bdesign

شرکت طراحی سایت وب دیزاین  شرکت طراحی سایت وب دیزاین

ارتباط با ما

08645263231 و 09128550058