تلفن تماس : 3231 4526 086 و 0058 855 0912

طراحی سایت

نرخ و قیمت طراحی سایت را بدانید !!!

نرخ طراحی سایت چقدر میباشد؟

 در این ساعت از وب دیزاین قصد داریم اطلاعات خود را در مورد نرخ طراحی سایت به شما کاربر عزیز ارائه نماییم. پس اگر میخواهید از نرخ ها و نحوه محاسبه نرخ طراحی سایت مطلع شوید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

 اولین سوالی که مشتریان از ما میپرسند این مطلب میباشد که

نرخ طراحی سایت

اینکه ما بخواهیم یک قیمت ثابت را به مشتریان بگوییم درست نیست چرا که ما خدمات ارائه میکنیم نه یک محصول !!!
طراحی سایت جز گروه خدمات قرار میگیرد و با توجه به نوع سایت (اینکه شرکتی باشد یا خبری، فروشگاهی و یا تالار گفتگو) قیمت ها متفاوت است. بعد از انتخاب نوع سایت امکاناتی که میخواهید در سایت بکار گرفته شوند نیز در نرخ سایت تاثیرگزارند. امکاناتی مانند گالری تصاویر، ماژول آخرین اخبار ایران، وضعیت آب و هوا و ....

جدا از این ها نوع گرافیک سایت ، کد نویسی صورت گرفته برای سایت، بهینه بودن یا نبودن سایت در نرخ یک سایت تاثیرگزارند و همچنین نوع دامنه سایت ، و نوع هاست استفاده شده برای یک سایت در بالابردن یا پایین آمدن قیمت سایت تاثیرگزارند.
عوامل موبایل فرندلی بودن و ریسپانسیو بودن سایت این روزها به طور جد برای گوگل مهم میباشد،منظور از موبایل فرندلی بودن این است که وب سایت دارای خوانایی با دستگاه های موبایل باشد. لذا از طراح خود بخواهید سایت که برای شما قرار است راه بیاندازد Mobile Friendly و Responsive باشد.

ما چندی پیش هم یک مطلب با عنوان هزینه ساخت وب سایت یادداشت کیرده بودیم که میتوانید آن را بخوانید.

ما در وب دیزاین قیمت های خود را با توجه به امکاناتی و نمونه سایت ها در صفحه هزینه طراحی سایت جمع آوری کرده ایم که میتوانید آن هارا با دقت مطالعه کرده و پس از بررسی سفارش دهید. نمونه کارهای دیگر ما در صفحه نمونه کار طراحی سایت قابل مشاهده میباشند.

 

موفق و پیروز باشید

چاپ ایمیل

برای سفارش طراحی سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 

مشاوره رایگان : 09383139121

https://telegram.me/w3bdesign

شرکت طراحی سایت وب دیزاین  شرکت طراحی سایت وب دیزاین

ارتباط با ما

08645263231 و 09128550058