تلفن تماس : 3231 4526 086 و 0058 855 0912

طراحی سایت

معرفی چند سایت ساز فارسی

سایت ساز فارسی

اگر قصد دارید خیلی سریع، راحت و البته رایگان سایت خود را راه اندازی و مدیریت کنید به شما پیشنهاد میکنم در این مقاله با ما همراه باشید.

 قبل از معرفی سایت ساز ها لازم است بدانید

سایت ساز ها چه امکاناتی در اختیار شما قرار میدهند؟

ارسال خبر، آپلود تصویر و ویدئو، ایجاد فهرست و منو، ارسال خبر از طریق rss، نظرسنجی، چند زبانه بودن سایت، تاارگفتگو، گالری تصویر و ویدئو و هزاران امکانات دیگر در سایت ساز های معروف جهانی که همگی از زبان فارسی هم پشتیبانی میکنند موجود است. سایت ساز ها برای طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت خبری، وبلاگ، طراحی سایت شخصی و سایر سایت ها مورد استفاده قرار میگیرند.

 

وردپرس ،wordpress

وردپرس

حتما قبلا هم اسمش را شنیده اید. وردپرس یک سیستم رایگان و متن باز است که امکانات بسیار زیادی را از طریق افزونه ها و پلاگین ها که اکثرا رایگان هستند به شما ارائه میدهد. وردپرس حجم کمی دارد و سبک است، سئوی خوب و مناسبی دارد و قالب های بسیاری میتوانید برای آن درمحیط اینترنت پیدا کنید. کنترل پنل فارسی میباشد و آموزش های بسیاری در محیط اینترنت برای آن وجود دارد. علاوه بر همه این ها توسعه دهندگان زیادی هستند که در محیط وردپرس کار میکنند پس اگر روزی نیاز به افزودن امکانات یا تغییر قسمتی از سایت خود داشتید خیالتان راحت باشد که افراد بسیار زیادی برای انجام این کار هستند.
برای نصب وردپرس لازم است هاست خود را از نوع لینوکس خریداری کنید.
سایت وردپرس جهانی : https://fa.wordpress.org/download

جوملا ، joomla

جوملا

سیستم مورد علاقه ی من :) جوملا همانند وردپرس رایگان و متن باز میباشد و دارای کنترل پنل فارسی و زیباتر از وردپرس میباشد. جوملا ظاهر سایتی تر نسبت به وردپرس دارد. اما متاسفانه نسبت به وردپرس در این چند سال عقب ماند و ما هم تصمیم گرفتیم از این علاقه ی نابجا دل کنده و به سراغ وردپرس برویم. در حال حاضر در بین سایت ساز ها وردپرس در رتبه اول است و 30 درصد وبسایت های جهان با وردپرس ایجاد شده اند و جوملا با میزان  3.1 درصد از سایت های جهان در رتبه دوم قرار گرفته است. من به جد به تازه کارها پیشنهاد میکنم حتما وردپرس یادبگیرند. اما افرادی که از شکل و شمایل وردپرس خوششان نمیاید جوملا را توصیه میکنم که در رتبه دوم سایت ساز ها قرار گرفته است.
سایت جوملا جهانی : https://www.joomla.org

دروپال،drupal

دروپال

دروپال همانند وردپرس و جوملا تمامی امکاناتی که برای طراحی سایت سایت نیاز دارید را در اختیارتان قرار میدهد و از امنیت خوبی برخوردار است. سایت های برخی از سازمان ها و ارگان های معروف مانند پلیس سایبری ایران، سایت کاخ سفید و دانشگاه آکسفورد با دورپال طراحی شده اند. دروپال هم مانند سایر سیستم هایی که معرفی کردیم متن باز است و افرادی که برنامه نویسی php بلد هستند به راحتی میتوانند تغییرات خود را اعمال کنند. به نظر من در ایران دروپال از پشتیبانی خوبی برخوردار نیست و برای تازه وارد ها توصیه نمیشود.
سایت جهانی دروپال: https://www.drupal.org

سخن آخر:
اینکه 30 درصد از سایت های جهان با وردپرس طراحی و راه اندازی شده اند و وردپرس در رتبه اول بین سایت سازها قرار گرفته است نشانگر رضایت کاربران از لحاظ کاربری، سئو، انعطاف پذیری و پشتیبانی میباشد. پس اگر قصد دارید یک سایت ایجاد کنید حتما پیشنهاد میکنم با وردپرس این کار را انجام دهید.

همچنین بخوانید

وب ساز چیست؟

طراحی سایت cms

نرم افزار سایت ساز چیست ؟

معرفی سایت ساز حرفه ای و رایگان

آموزش نحوه ساخت سایت رایگان !!!

 

اگر تمایل داشتید که وب دیزاین وب سایت شما را طراحی کند از طریق صفحات زیر با ما در ارتباط باشد.

چاپ ایمیل

برای سفارش طراحی سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 

مشاوره رایگان : 09383139121

https://telegram.me/w3bdesign

شرکت طراحی سایت وب دیزاین  شرکت طراحی سایت وب دیزاین

ارتباط با ما

08645263231 و 09128550058